Vali Şahin patlamaya ilişkin açıklama yaptı

0
İstanbul Valisi Şahin: “(Olayın) Medyanın merkezinde olması, çok kalabalık bir ortamda olması nedeniyle ilk etapta medyaya çok büyük bir patlamaymış gibi intikal ettirildi ama çok şükür herhangi bir can kaybı yok”

26164572

İstanbul Valisi Vasip Şahin, Bayrampaşa’daki patlamaya ilişkin, “(Olayın) Medyanın merkezinde olması, çok kalabalık bir ortamda olması nedeniyle ilk etapta çok büyük bir patlamaymış gibi intikal ettirildi ama çok şükür herhangi bir can kaybı yok” dedi.

Yabancı misyon temsilcileriyle Yenikapı Mevlevihanesi’nde bir araya gelen Vali Şahin, konuklardan birinin Bayrampaşa’da meydana gelen patlamayla ilgili sorusu üzerine, İstanbul Emniyet Müdürü’nün olay yerinde olduğunu belirtti.

Patlama çok kalabalık bir semtte olduğu için çok büyük yığılma olduğunu anlatan Şahin, “Sevindirici bir haber olarak şunu söyleyeyim, çok şükür sadece 1 kişi hafif yaralandı. Bunun dışında herhangi bir can kaybı yok ama (olayın) medyanın merkezinde olması, çok kalabalık bir ortamda olması nedeniyle ilk etapta medyaya çok büyük bir patlamaymış gibi intikal ettirildi ama çok şükür herhangi bir can kaybı yok” diye konuştu.

CEVAP VER