Washington Büyükelçiliğinde şehitler anıldı

0
Türkiye’nin Washington Büyükelçiliğinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın (solda) da katılımıyla anma töreni düzenlendi. ( Samuel Corum - Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin Washington Büyükelçiliğinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla, Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç’ın da katılımıyla anma töreni düzenlendi.

Türkiye’nin Washington Büyükelçiliğinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın (sağda) da katılımıyla anma töreni düzenlendi.      ( Samuel Corum - Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin Washington Büyükelçiliğinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla anma töreni düzenlendi.     ( Samuel Corum - Anadolu Ajansı )

Türkiye’nin Washington Büyükelçiliğinde Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 102. yılı dolayısıyla, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Serdar Kılıç'ın (solda) da katılımıyla anma töreni düzenlendi.      ( Samuel Corum - Anadolu Ajansı )

CEVAP VER